ATXMEGA16E5-M4UR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATXMEGA16E5-M4UR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32UQFN
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATXMEGA16E5-M4UR
Tau Wae ATXMEGA16E5-M4UR Kaihanga Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 44859 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Raupapa AVR® XMEGA® E5
Te Whakaora Whakaora (trr) 32MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 16KB (8K x 16) Rahi Motu Ratonga I²C, IrDA, SPI, UART/USART
Ētahi Ingoa 1611-ATXMEGA16E5-M4URDKR Oscillator Momo A/D 16x12b, D/A 2x12b
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Pūnaha Mahi AVR
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga ATXMEGA16E5-M4UR Whakaahua nui AVR AVR® XMEGA® E5 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 16KB (8K x 16) FLASH
Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32UQFN Raraunga Raraunga SRAM 512 x 8
Raraunga Raraunga 1.6 V ~ 3.6 V Nui Rahi 2K x 8