ATXMEGA16E5-MNR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATXMEGA16E5-MNR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATXMEGA16E5-MNR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
Ngā Rauemi: 1.ATXMEGA16E5-MNR.pdf2.ATXMEGA16E5-MNR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATXMEGA16E5-MNR
Tau Wae ATXMEGA16E5-MNR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 32392 pcs Pepa Raraunga 1.ATXMEGA16E5-MNR.pdf2.ATXMEGA16E5-MNR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 32-VQFN (5x5)
Tere 32MHz Raupapa AVR® XMEGA® E5
Rahi RAM 2K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 16KB (8K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Original-Reel® Paa / Case 32-VFQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa ATXMEGA16E5-MNRDKR Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA) Tau o I / O 26
Rae EEPROM 512 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® XMEGA® E5 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)