SST25WF080BT-40I/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25WF080BT-40I/SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SST25WF080BT-40I/SN
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 8M SPI 40MHZ 8SOIC
Ngā Rauemi: SST25WF080BT-40I/SN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SST25WF080BT-40I/SN
Tau Wae SST25WF080BT-40I/SN Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC FLASH 8M SPI 40MHZ 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61708 pcs Pepa Raraunga SST25WF080BT-40I/SN.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 1ms Tuhinga o mua 1.65 V ~ 1.95 V
Hangarau FLASH Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa SST25 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 8Mb (1M x 8)
Atanga Waehere SPI Hōputu Pūmahara FLASH
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito FLASH Memory IC 8Mb (1M x 8) SPI 40MHz 8-SOIC Whero Whero 40MHz