SST25WF080-75-4I-SAF-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25WF080-75-4I-SAF-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SST25WF080-75-4I-SAF-T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 8M SPI 75MHZ 8SOIC
Ngā Rauemi: 1.SST25WF080-75-4I-SAF-T.pdf2.SST25WF080-75-4I-SAF-T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SST25WF080-75-4I-SAF-T
Tau Wae SST25WF080-75-4I-SAF-T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC FLASH 8M SPI 75MHZ 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 25µs Tuhinga o mua 1.65 V ~ 1.95 V
Hangarau FLASH Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa SST25 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 8Mb (1M x 8)
Atanga Waehere SPI Hōputu Pūmahara FLASH
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito FLASH Memory IC 8Mb (1M x 8) SPI 75MHz 8-SOIC
Whero Whero 75MHz Tau Wae Tuakiri SST25WF080
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SST25WF080BT-40I/SN
SST25WF080BT-40I/SN
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC FLASH 8M SPI 40MHZ 8SOIC
I roto i te taonga: 61708 pcs
Tikiake: SST25WF080BT-40I/SN.pdf
RFQ
SST25WF040BT-40I/NP
SST25WF040BT-40I/NP
Whakaahuatanga: IC FLASH 4M SPI 40MHZ 8USON
I roto i te taonga: 63060 pcs
Tikiake: SST25WF040BT-40I/NP.pdf
RFQ
SST25WF080-75-4I-SAF
SST25WF080-75-4I-SAF
Whakaahuatanga: IC FLASH 8M SPI 75MHZ 8SOIC