SST25WF080-75-4I-ZAE
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25WF080-75-4I-ZAE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SST25WF080-75-4I-ZAE
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 8M SPI 75MHZ 8CSP
Ngā Rauemi: 1.SST25WF080-75-4I-ZAE.pdf2.SST25WF080-75-4I-ZAE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SST25WF080-75-4I-ZAE
Tau Wae SST25WF080-75-4I-ZAE Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC FLASH 8M SPI 75MHZ 8CSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5227 pcs Pepa Raraunga 1.SST25WF080-75-4I-ZAE.pdf2.SST25WF080-75-4I-ZAE.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 25µs Tuhinga o mua 1.65 V ~ 1.95 V
Hangarau FLASH Pūrere Pūrere Whakarato 8-CSP
Raupapa SST25 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-UFBGA, CSPBGA Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 8Mb (1M x 8)
Atanga Waehere SPI Hōputu Pūmahara FLASH
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito FLASH Memory IC 8Mb (1M x 8) SPI 75MHz 8-CSP
Whero Whero 75MHz Tau Wae Tuakiri SST25WF080