PIC18F2523-E/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC18F2523-E/SP
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SDIP
Ngā Rauemi: 1.PIC18F2523-E/SP.pdf2.PIC18F2523-E/SP.pdf3.PIC18F2523-E/SP.pdf4.PIC18F2523-E/SP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
150 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC18F2523-E/SP
Tau Wae PIC18F2523-E/SP Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SPDIP
Tere 40MHz Raupapa PIC® 18F
Rahi RAM 1.5K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 32KB (16K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 25 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM 256 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-SPDIP