PIC18F2520T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F2520T-I/ML Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC18F2520T-I/ML
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28QFN
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC18F2520T-I/ML
Tau Wae PIC18F2520T-I/ML Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-QFN (6x6)
Tere 40MHz Raupapa PIC® 18F
Rahi RAM 1.5K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 32KB (16K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Packaging Original-Reel® Paa / Case 28-VQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa PIC18F2520T-I/MLDKR Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 25
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 256 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-QFN (6x6) Raraunga Raraunga A/D 10x10b