PIC18F2525-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F2525-E/SO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC18F2525-E/SO
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 48KB FLASH 28SOIC
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC18F2525-E/SO
Tau Wae PIC18F2525-E/SO Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SOIC
Tere 25MHz Raupapa PIC® 18F
Rahi RAM 3.8K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 48KB (24K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 25 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM 1K x 8 Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 25MHz 48KB (24K x 16) FLASH 28-SOIC