PIC10F206T-E/OT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC10F206T-E/OT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC10F206T-E/OT
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 768B FLASH SOT23-6
Ngā Rauemi: 1.PIC10F206T-E/OT.pdf2.PIC10F206T-E/OT.pdf3.PIC10F206T-E/OT.pdf4.PIC10F206T-E/OT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC10F206T-E/OT
Tau Wae PIC10F206T-E/OT Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-6
Tere 4MHz Raupapa PIC® 10F
Rahi RAM 24 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 768B (512 x 12) Nga Papahanga Reo POR, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-23-6
Ētahi Ingoa PIC10F206T-E/OT-ND
PIC10F206T-E/OTTR
Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tau o I / O 3
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 10F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 768B (512 x 12) FLASH SOT-23-6 Raraunga Raraunga -