PIC10F204T-I/MC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC10F204T-I/MC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC10F204T-I/MC
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 384B FLASH 8DFN
Ngā Rauemi: 1.PIC10F204T-I/MC.pdf2.PIC10F204T-I/MC.pdf3.PIC10F204T-I/MC.pdf4.PIC10F204T-I/MC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC10F204T-I/MC
Tau Wae PIC10F204T-I/MC Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-DFN (2x3)
Tere 4MHz Raupapa PIC® 10F
Rahi RAM 16 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 384B (256 x 12) Nga Papahanga Reo POR, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-VFDFN Exposed Pad
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 3 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 10F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 384B (256 x 12) FLASH 8-DFN (2x3)