PIC10F206-E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC10F206-E/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 768B FLASH 8DIP
Ngā Rauemi: 1.PIC10F206-E/P.pdf2.PIC10F206-E/P.pdf3.PIC10F206-E/P.pdf4.PIC10F206-E/P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1380 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC10F206-E/P
Tau Wae PIC10F206-E/P Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-PDIP
Tere 4MHz Raupapa PIC® 10F
Rahi RAM 24 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 768B (512 x 12) Nga Papahanga Reo POR, WDT
Packaging Tube Paa / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 3 Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 10F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 768B (512 x 12) FLASH 8-PDIP