MX553DBG166M666-TR
Hua Hua
Tau Wae: MX553DBG166M666-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua 166.666MHZ LVDS
Ngā Rauemi: MX553DBG166M666-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX553DBG166M666-TR
Tau Wae MX553DBG166M666-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga 166.666MHZ LVDS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4532 pcs Pepa Raraunga MX553DBG166M666-TR.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.63 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa MX55
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 166.666MHz Whakaahuatanga Taipitopito 166.666MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 90mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -
Kaitautoko Ake Crystal Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MX553BNR156M250-TR
MX553BNR156M250-TR
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSCILLATOR SMD
I roto i te taonga: 43340 pcs
Tikiake: MX553BNR156M250-TR.pdf
RFQ
MX553BNR156M250
MX553BNR156M250
Whakaahuatanga: ULTRA-LOW JITTER CRYSTAL OSCILLA
I roto i te taonga: 4851 pcs
Tikiake: MX553BNR156M250.pdf
RFQ
MX553DBG166M666
MX553DBG166M666
Whakaahuatanga: 166.666MHZ LVDS