MX553EBG125M000
Hua Hua
Tau Wae: MX553EBG125M000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua 125MHZ LVDS
Ngā Rauemi: MX553EBG125M000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX553EBG125M000
Tau Wae MX553EBG125M000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga 125MHZ LVDS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5735 pcs Pepa Raraunga MX553EBG125M000.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.63 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa MX55
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 125MHz Whakaahuatanga Taipitopito 125MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 90mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -
Kaitautoko Ake Crystal Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MX553EBB125M000
MX553EBB125M000
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: 125MHZ LVDS
I roto i te taonga: 4474 pcs
Tikiake: MX553EBB125M000.pdf
RFQ
MX553EBG125M000-TR
MX553EBG125M000-TR
Whakaahuatanga: 125MHZ LVDS