MX553BHA156M250
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MX553BHA156M250 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MX553BHA156M250
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC XO 156.2500MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: MX553BHA156M250.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX553BHA156M250
Tau Wae MX553BHA156M250 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC XO 156.2500MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 22944 pcs Pepa Raraunga MX553BHA156M250.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.63 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa MX55
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -10°C ~ 75°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±20ppm Rautanga 156.25MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 156.25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 120mA