MX553BBA312M500
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MX553BBA312M500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MX553BBA312M500
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua ULTRA-LOW JITTER CRYSTAL OSCILLA
Ngā Rauemi: MX553BBA312M500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
240 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX553BBA312M500
Tau Wae MX553BBA312M500 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 26240 pcs Pepa Raraunga MX553BBA312M500.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.63 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa MX55
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Ētahi Ingoa MX553BBA312M500TA Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 312.5MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 312.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 120mA