MX553ABB283M333
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MX553ABB283M333
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua 283.333MHZ LVDS
Ngā Rauemi: MX553ABB283M333.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX553ABB283M333
Tau Wae MX553ABB283M333 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga 283.333MHZ LVDS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4398 pcs Pepa Raraunga MX553ABB283M333.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.63 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa MX55
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 283.333MHz Whakaahuatanga Taipitopito 283.333MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 90mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -