MRF24J40MBT-I/RM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MRF24J40MBT-I/RM
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua RF TXRX MOD 802.15.4 TRACE ANT
Ngā Rauemi: MRF24J40MBT-I/RM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MRF24J40MBT-I/RM
Tau Wae MRF24J40MBT-I/RM Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5188 pcs Pepa Raraunga MRF24J40MBT-I/RM.pdf
Tuhinga o mua 2.4 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga -
Raupapa - Ngā Waehere Serial SPI
Whakaaroaro -102dBm RF Family / Paerewa 802.15.4
Tuhinga Zigbee® Mana - Whakaputa 20dBm
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika -
Rahi Mahara - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga 2.4GHz Raraunga Raraunga 250kbps
Anei - Whakawhiti 130mA I teie nei - Te fariiraa 25mA