MRF24J40ME-I/RM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MRF24J40ME-I/RM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MRF24J40ME-I/RM
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua RF TXRX MODULE 802.15.4 U.FL ANT
Ngā Rauemi: MRF24J40ME-I/RM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MRF24J40ME-I/RM
Tau Wae MRF24J40ME-I/RM Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 6681 pcs Pepa Raraunga MRF24J40ME-I/RM.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga -
Raupapa - Ngā Waehere Serial SPI
Whakaaroaro -104dBm RF Family / Paerewa 802.15.4
Tuhinga Zigbee® Mana - Whakaputa 19dBm
Packaging Tray Paa / Case 12-SMD Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika -
Rahi Mahara - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 2.4GHz
Raraunga Raraunga 250kbps Anei - Whakawhiti 140mA
I teie nei - Te fariiraa 32mA Momo Antenna Not Included, U.FL