MRF24J40-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MRF24J40-I/ML Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MRF24J40-I/ML
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC RF TXRX+MCU 802.15.4 40-VFQFN
Ngā Rauemi: 1.MRF24J40-I/ML.pdf2.MRF24J40-I/ML.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MRF24J40-I/ML
Tau Wae MRF24J40-I/ML Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 38368 pcs Pepa Raraunga 1.MRF24J40-I/ML.pdf2.MRF24J40-I/ML.pdf
Tuhinga o mua 2.4 V ~ 3.6 V Momo TxRx + MCU
Raupapa - Ngā Waehere Serial SPI
Whakaaroaro -95dBm RF Family / Paerewa 802.15.4
Tuhinga Zigbee®, MiWi® Mana - Whakaputa 0dBm
Packaging Tube Paa / Case 40-VFQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa MRF24J40IML Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika O-QPSK
Rahi Mahara - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant GPIO 6
Rautanga 2.4GHz Whakaahuatanga Taipitopito IC RF TxRx + MCU 802.15.4 Zigbee®, MiWi® 2.4GHz 40-VFQFN Exposed Pad
Tau Raraunga (Max) 625kbps Anei - Whakawhiti 23mA
I teie nei - Te fariiraa 19mA