MIC5236-2.5YM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5236-2.5YM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5236-2.5YM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8SOIC
Ngā Rauemi: MIC5236-2.5YM-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5236-2.5YM-TR
Tau Wae MIC5236-2.5YM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71846 pcs Pepa Raraunga MIC5236-2.5YM-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.5V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5236-2.5YM TR
MIC5236-2.5YM TR-ND
MIC5236-2.5YMTR
MIC5236-2.5YMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA 8-SOIC
Tae - Whakaaetanga (Max) 5mA I teie nei - Quiescent (Iq) 30µA
Nama - Whakaputa 150mA Ngā Āhuatanga Mana Enable
Tau Wae Tuakiri MIC5236-2.5
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC5236-2.5BMM-TR
MIC5236-2.5BMM-TR
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8MSOP
I roto i te taonga: 80729 pcs
Tikiake: MIC5236-2.5BMM-TR.pdf
RFQ
MIC5236-2.5YM
MIC5236-2.5YM
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8SOIC