MIC5236-2.5YMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5236-2.5YMM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5236-2.5YMM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8MSOP
Ngā Rauemi: MIC5236-2.5YMM-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5236-2.5YMM-TR
Tau Wae MIC5236-2.5YMM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59575 pcs Pepa Raraunga MIC5236-2.5YMM-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.5V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa -
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5236-2.5YMM TR
MIC5236-2.5YMM TR-ND
MIC5236-2.5YMMTR
MIC5236-2.5YMMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA 8-MSOP
Tae - Whakaaetanga (Max) 5mA I teie nei - Quiescent (Iq) 30µA
Nama - Whakaputa 150mA Ngā Āhuatanga Mana Enable