MIC5236-2.5BM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5236-2.5BM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5236-2.5BM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8SOIC
Ngā Rauemi: MIC5236-2.5BM-TR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5236-2.5BM-TR
Tau Wae MIC5236-2.5BM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 55726 pcs Pepa Raraunga MIC5236-2.5BM-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.5V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5236-2.5BM TR
MIC5236-2.5BM TR-ND
MIC5236-2.5BMTR
MIC5236-2.5BMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA 8-SOIC Tae - Whakaaetanga (Max) 5mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 30µA Nama - Whakaputa 150mA