MIC5236-1.8BMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5236-1.8BMM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5236-1.8BMM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.8V 150MA 8MSOP
Ngā Rauemi: MIC5236-1.8BMM-TR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5236-1.8BMM-TR
Tau Wae MIC5236-1.8BMM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.8V 150MA 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 84222 pcs Pepa Raraunga MIC5236-1.8BMM-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.5V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa -
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5236-1.8BMM TR
MIC5236-1.8BMM TR-ND
MIC5236-1.8BMMTR
MIC5236-1.8BMMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA 8-MSOP Tae - Whakaaetanga (Max) 5mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 30µA Nama - Whakaputa 150mA
Ngā Āhuatanga Mana Enable Tau Wae Tuakiri MIC5236-1.8
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC5236-1.8BM-TR
MIC5236-1.8BM-TR
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 1.8V 150MA 8SOIC
I roto i te taonga: 55593 pcs
Tikiake: MIC5236-1.8BM-TR.pdf
RFQ
MIC5236-1.8BMM
MIC5236-1.8BMM
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 1.8V 150MA 8MSOP