MIC5216-3.3BMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5216-3.3BMM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5216-3.3BMM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8MSOP
Ngā Rauemi: MIC5216-3.3BMM-TR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5216-3.3BMM-TR
Tau Wae MIC5216-3.3BMM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 84737 pcs Pepa Raraunga MIC5216-3.3BMM-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.6V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 12V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 75dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5216-3.3BMM TR
MIC5216-3.3BMM TR-ND
MIC5216-3.3BMMTR
MIC5216-3.3BMMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 8-MSOP Tae - Whakaaetanga (Max) 8µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 3µA Nama - Whakaputa 500mA
Ngā Āhuatanga Mana Enable Tau Wae Tuakiri MIC5216
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC5216-3.3YM5-TR
MIC5216-3.3YM5-TR
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT23-5
I roto i te taonga: 59278 pcs
Tikiake: MIC5216-3.3YM5-TR.pdf
RFQ
MIC5216-3.3BMM
MIC5216-3.3BMM
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8MSOP