MIC5216-3.2YMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5216-3.2YMM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5216-3.2YMM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.2V 500MA 8MSOP
Ngā Rauemi: MIC5216-3.2YMM-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5216-3.2YMM-TR
Tau Wae MIC5216-3.2YMM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.2V 500MA 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4044 pcs Pepa Raraunga MIC5216-3.2YMM-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.6V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.2V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 12V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 75dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5216-3.2YMM TR
MIC5216-3.2YMM TR-ND
MIC5216-3.2YMMTR
MIC5216-3.2YMMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.2V 500mA 8-MSOP Tae - Whakaaetanga (Max) 8µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 3µA Nama - Whakaputa 500mA