MIC5216-3.2YM5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5216-3.2YM5-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5216-3.2YM5-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.2V 500MA SOT23-5
Ngā Rauemi: MIC5216-3.2YM5-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5216-3.2YM5-TR
Tau Wae MIC5216-3.2YM5-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.2V 500MA SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4528 pcs Pepa Raraunga MIC5216-3.2YM5-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.6V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.2V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 12V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 75dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5216-3.2YM5 TR
MIC5216-3.2YM5 TR-ND
MIC5216-3.2YM5TR
MIC5216-3.2YM5TR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.2V 500mA SOT-23-5 Tae - Whakaaetanga (Max) 8µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 3µA Nama - Whakaputa 500mA