MIC5209-1.8YU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5209-1.8YU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5209-1.8YU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.8V 500MA TO263-5
Ngā Rauemi: MIC5209-1.8YU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5209-1.8YU
Tau Wae MIC5209-1.8YU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.8V 500MA TO263-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56920 pcs Pepa Raraunga MIC5209-1.8YU.pdf
Rae Tae (Max) 0.6V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-263-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tube
Paa / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 75dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 576-2366
MIC5209-1.8YU-ND
MIC520918YU
Tae Mahi 0°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA TO-263-5
Tae - Whakaaetanga (Max) 25mA I teie nei - Quiescent (Iq) 170µA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana Enable