MIC5209-2.5BM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5209-2.5BM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5209-2.5BM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8SOIC
Ngā Rauemi: MIC5209-2.5BM-TR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5209-2.5BM-TR
Tau Wae MIC5209-2.5BM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 65701 pcs Pepa Raraunga MIC5209-2.5BM-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.6V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 75dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5209-2.5BM TR
MIC5209-2.5BM TR-ND
MIC5209-2.5BMTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA 8-SOIC Tae - Whakaaetanga (Max) 25mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 170µA Nama - Whakaputa 500mA
Ngā Āhuatanga Mana Enable Tau Wae Tuakiri MIC5209
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC5209-2.5BM
MIC5209-2.5BM
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8SOIC