MIC5209-1.8BM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5209-1.8BM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5209-1.8BM
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8SOIC
Ngā Rauemi: MIC5209-1.8BM.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
855 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5209-1.8BM
Tau Wae MIC5209-1.8BM Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 93275 pcs Pepa Raraunga MIC5209-1.8BM.pdf
Rae Tae (Max) 0.6V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 75dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi 0°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA 8-SOIC
Tae - Whakaaetanga (Max) 25mA I teie nei - Quiescent (Iq) 170µA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana Enable
Tau Wae Tuakiri MIC5209
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC5208-3.8YMM
MIC5208-3.8YMM
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3.8V/3.8V 8MSOP
I roto i te taonga: 80926 pcs
Tikiake:
RFQ
MIC5209-1.8BM-TR
MIC5209-1.8BM-TR
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8SOIC