MIC49500-1.2WR-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC49500-1.2WR-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC49500-1.2WR-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.2V 5A SPAK-7
Ngā Rauemi: MIC49500-1.2WR-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC49500-1.2WR-TR
Tau Wae MIC49500-1.2WR-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.2V 5A SPAK-7 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15240 pcs Pepa Raraunga MIC49500-1.2WR-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.5V @ 5A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.2V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato S-PAK-7 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SPak-7 (7 leads + Tab) PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC49500-1.2WR TR
MIC49500-1.2WR TR-ND
MIC49500-1.2WRTR
MIC49500-1.2WRTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 5A S-PAK-7
Tae - Whakaaetanga (Max) 130mA I teie nei - Quiescent (Iq) 90mA
Nama - Whakaputa 5A Ngā Āhuatanga Mana Enable