MIC4680-3.3YM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC4680-3.3YM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC4680-3.3YM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG BCK BOOST 3.3V 1.3A 8SOIC
Ngā Rauemi: MIC4680-3.3YM-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC4680-3.3YM-TR
Tau Wae MIC4680-3.3YM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG BCK BOOST 3.3V 1.3A 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60162 pcs Pepa Raraunga MIC4680-3.3YM-TR.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 4V Ngaohihi - Whakauru (Max) 34V
Topology Buck, Buck-Boost Kaiwhakahaere Tukutahi No
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa SuperSwitcher™
Packaging Original-Reel® Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 576-1552-6 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Rautanga - Whakawhiti 200kHz Whakaahuatanga Taipitopito Buck, Buck-Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1.3A 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Nama - Whakaputa 1.3A Tau Wae Tuakiri MIC4680
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC4680-2.5BM TR
MIC4680-2.5BM TR
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG BCK BOOST 2.5V 1.3A 8SOIC