MIC4680-3.3BM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC4680-3.3BM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC4680-3.3BM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG BCK BOOST 3.3V 1.3A 8SOIC
Ngā Rauemi: MIC4680-3.3BM-TR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC4680-3.3BM-TR
Tau Wae MIC4680-3.3BM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG BCK BOOST 3.3V 1.3A 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 50341 pcs Pepa Raraunga MIC4680-3.3BM-TR.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 4V Ngaohihi - Whakauru (Max) 34V
Topology Buck, Buck-Boost Kaiwhakahaere Tukutahi No
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa SuperSwitcher™
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC4680-3.3BM TR
MIC4680-3.3BM TR-ND
MIC4680-3.3BMTR
MIC4680-3.3BMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Mahinga Step-Down, Step-Up/Step-Down Rautanga - Whakawhiti 200kHz
Whakaahuatanga Taipitopito Buck, Buck-Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1.3A 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Nama - Whakaputa 1.3A
Tau Wae Tuakiri MIC4680
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC4680-1.8BM
MIC4680-1.8BM
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG BCK BOOST 1.8V 1.3A 8SOIC
I roto i te taonga: 31602 pcs
Tikiake: MIC4680-1.8BM.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: IC REG BUCK BOOST 5V 1.3A 8SOIC
I roto i te taonga: 38795 pcs
Tikiake: MIC4680-5.0BM.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: IC REG BCK BOOST 3.3V 1.3A 8SOIC