MCP23S18T-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP23S18T-E/SO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP23S18T-E/SO
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC I/O EXPANDER SPI 16B 28SOIC
Ngā Rauemi: MCP23S18T-E/SO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP23S18T-E/SO
Tau Wae MCP23S18T-E/SO Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 68711 pcs Pepa Raraunga MCP23S18T-E/SO.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SOIC
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Momo putanga Open Drain
Ētahi Ingoa MCP23S18T-E/SO-ND
MCP23S18T-E/SOTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o I / O 16 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Tukanga Whakaoho Yes
Atanga SPI Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito I/O Expander 16 SPI 10MHz 28-SOIC I teie nei - Taputapu Whakaputa / Miihini 25mA
Whero Whero 10MHz Tau Wae Tuakiri MCP23S18