MCP23S18-E/MJ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP23S18-E/MJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP23S18-E/MJ
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC I/O EXPANDER SPI 16B 24QFN
Ngā Rauemi: MCP23S18-E/MJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP23S18-E/MJ
Tau Wae MCP23S18-E/MJ Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 71231 pcs Pepa Raraunga MCP23S18-E/MJ.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 24-QFN (4x4)
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 24-VFQFN Exposed Pad Momo putanga Open Drain
Ētahi Ingoa MCP23S18EMJ Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o I / O 16 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Tukanga Whakaoho Yes
Atanga SPI Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito I/O Expander 16 SPI 10MHz 24-QFN (4x4) I teie nei - Taputapu Whakaputa / Miihini 25mA
Whero Whero 10MHz Tau Wae Tuakiri MCP23S18