MCP25020-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP25020-I/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP25020-I/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC I/O EXPANDER CAN 8B 14DIP
Ngā Rauemi: 1.MCP25020-I/P.pdf2.MCP25020-I/P.pdf3.MCP25020-I/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP25020-I/P
Tau Wae MCP25020-I/P Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Tuhinga o mua 2.75 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 14-PDIP
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 14-DIP (0.300", 7.62mm) Momo putanga Push-Pull
Ētahi Ingoa MCP25020I/P
MCP25020IP
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o I / O 8 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Tukanga Whakaoho No
Atanga CAN V2.0b Ngā āhuatanga EEPROM, POR, PWM
Whakaahuatanga Taipitopito I/O Expander 8 CAN V2.0b 25MHz 14-PDIP I teie nei - Taputapu Whakaputa / Miihini 25mA
Whero Whero 25MHz Tau Wae Tuakiri MCP25020