DSC1101DM1-033.3330
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1101DM1-033.3330 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1101DM1-033.3330
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 33.3330MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1101DM1-033.3330.pdf2.DSC1101DM1-033.3330.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
700 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1101DM1-033.3330
Tau Wae DSC1101DM1-033.3330 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 33.3330MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83039 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1101DM1-033.3330.pdf2.DSC1101DM1-033.3330.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa DSC1101
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 33.333MHz Whakaahuatanga Taipitopito 33.333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 95µA