DSC1101DM1-032.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1101DM1-032.0000T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Ngā Rauemi: DSC1101DM1-032.0000T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1101DM1-032.0000T
Tau Wae DSC1101DM1-032.0000T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga MEMS OSCILLATOR, LOW POWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4359 pcs Pepa Raraunga DSC1101DM1-032.0000T.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa DSC1101
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 32MHz Whakaahuatanga Taipitopito 32MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 95µA
Kaitautoko Ake MEMS Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1101DM1-033.3330
DSC1101DM1-033.3330
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 33.3330MHZ CMOS SMD