DSC1101DM1-012.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1101DM1-012.0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1101DM1-012.0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 12.0000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1101DM1-012.0000.pdf2.DSC1101DM1-012.0000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
700 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1101DM1-012.0000
Tau Wae DSC1101DM1-012.0000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 12.0000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72259 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1101DM1-012.0000.pdf2.DSC1101DM1-012.0000.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa DSC1101
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 12MHz Whakaahuatanga Taipitopito 12MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 95µA
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1101DL5-052.8000T
DSC1101DL5-052.8000T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 52.800MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 4801 pcs
Tikiake: DSC1101DL5-052.8000T.pdf
RFQ
DSC1101DM1-020.0000T
DSC1101DM1-020.0000T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 4815 pcs
Tikiake: DSC1101DM1-020.0000T.pdf
RFQ
DSC1101DM1-012.0000T
DSC1101DM1-012.0000T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 12.0000MHZ CMOS SMT