DSC1003DI2-013.5288T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1003DI2-013.5288T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Ngā Rauemi: DSC1003DI2-013.5288T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1003DI2-013.5288T
Tau Wae DSC1003DI2-013.5288T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5905 pcs Pepa Raraunga DSC1003DI2-013.5288T.pdf
Tuhinga o mua 1.7 V ~ 3.3 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 13.5288MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 13.5288MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 6.3mA