DSC1003DI1-012.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1003DI1-012.0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Ngā Rauemi: DSC1003DI1-012.0000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1003DI1-012.0000
Tau Wae DSC1003DI1-012.0000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga MEMS OSCILLATOR, LOW POWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5334 pcs Pepa Raraunga DSC1003DI1-012.0000.pdf
Tuhinga o mua 1.7 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa DSC1003
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 12MHz Whakaahuatanga Taipitopito 12MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 6.5mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA
Kaitautoko Ake MEMS Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1003DE1-048.0000T
DSC1003DE1-048.0000T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 5525 pcs
Tikiake: DSC1003DE1-048.0000T.pdf
RFQ
DSC1003DI2-024.5760
DSC1003DI2-024.5760
Whakaahuatanga: OSC MEMS 24.5760MHZ CMOS SMD