DSC1003DI2-013.5288
Hua Hua
Tau Wae: DSC1003DI2-013.5288
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Ngā Rauemi: DSC1003DI2-013.5288.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1003DI2-013.5288
Tau Wae DSC1003DI2-013.5288 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5609 pcs Pepa Raraunga DSC1003DI2-013.5288.pdf
Tuhinga o mua 1.7 V ~ 3.3 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 13.5288MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 13.5288MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 6.3mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) - Kaitautoko Ake MEMS
Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1003DE2-024.0000
DSC1003DE2-024.0000
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 24.0000MHZ CMOS SMD