ATZB-A24-UFL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATZB-A24-UFL
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua RF TXRX MODULE 802.15.4 U.FL ANT
Ngā Rauemi: ATZB-A24-UFL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATZB-A24-UFL
Tau Wae ATZB-A24-UFL Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5349 pcs Pepa Raraunga ATZB-A24-UFL.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga AT86RF230
Tuhinga Zigbee® Mana - Whakaputa 20dBm
Packaging Bulk Paa / Case PCB Module
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika -
Rautanga 2.4GHz Raraunga Raraunga 250kbps
Anei - Whakawhiti 50mA I teie nei - Te fariiraa 23mA