ATZB-A24-U0R
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATZB-A24-U0R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATZB-A24-U0R
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua RF TXRX MODULE 802.15.4
Ngā Rauemi: ATZB-A24-U0R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATZB-A24-U0R
Tau Wae ATZB-A24-U0R Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4125 pcs Pepa Raraunga ATZB-A24-U0R.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga AT86RF230
Tuhinga Zigbee® Mana - Whakaputa 20dBm
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case PCB Module
Ētahi Ingoa ATZB-A24-U0RTR Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakatika - Rahi Mahara 128kB Flash, 4kB EEPROM, 8kB RAM
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 2.4GHz
Raraunga Raraunga 250kbps Anei - Whakawhiti 50mA
I teie nei - Te fariiraa 23mA Momo Antenna Not Included