ATZB-A24-U0B
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATZB-A24-U0B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATZB-A24-U0B
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua RF TXRX MODULE 802.15.4
Ngā Rauemi: ATZB-A24-U0B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATZB-A24-U0B
Tau Wae ATZB-A24-U0B Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4231 pcs Pepa Raraunga ATZB-A24-U0B.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga AT86RF230
Raupapa ZigBit™ Ngā Waehere Serial I²C, JTAG, SPI, UART, USART
Whakaaroaro -101dBm RF Family / Paerewa 802.15.4
Tuhinga Zigbee® Mana - Whakaputa 20dBm
Packaging Bulk Paa / Case Module
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika -
Rautanga 2.4GHz Raraunga Raraunga 250kbps
Anei - Whakawhiti 183.5mA I teie nei - Te fariiraa 39.5mA