AT94K10AL-25AQC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT94K10AL-25AQC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT94K10AL-25AQC
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FPSLIC 10K GATE 25MHZ 100TQFP
Ngā Rauemi: AT94K10AL-25AQC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT94K10AL-25AQC
Tau Wae AT94K10AL-25AQC Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC FPSLIC 10K GATE 25MHZ 100TQFP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5993 pcs Pepa Raraunga AT94K10AL-25AQC.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 100-TQFP (14x14)
Tere 25MHz Raupapa FPSLIC®
Papatono SRAM Bytes 20K-32K Packaging Tray
Paa / Case 100-TQFP Tae Mahi 0°C ~ 70°C