AT94K10AL-25AJC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT94K10AL-25AJC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT94K10AL-25AJC
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FPSLIC 10K GATE 25MHZ 84PLCC
Ngā Rauemi: AT94K10AL-25AJC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT94K10AL-25AJC
Tau Wae AT94K10AL-25AJC Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC FPSLIC 10K GATE 25MHZ 84PLCC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4922 pcs Pepa Raraunga AT94K10AL-25AJC.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 84-PLCC (29.31x29.31)
Tere 25MHz Raupapa FPSLIC®
Papatono SRAM Bytes 20K-32K Packaging Tube
Paa / Case 84-LCC (J-Lead) Tae Mahi 0°C ~ 70°C