AT94K05AL-25DQC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT94K05AL-25DQC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT94K05AL-25DQC
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FPSLIC 5K GATE 25MHZ 208QFP
Ngā Rauemi: AT94K05AL-25DQC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT94K05AL-25DQC
Tau Wae AT94K05AL-25DQC Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC FPSLIC 5K GATE 25MHZ 208QFP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5807 pcs Pepa Raraunga AT94K05AL-25DQC.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 208-PQFP (28x28)
Tere 25MHz Raupapa FPSLIC®
Papatono SRAM Bytes 4K-16K Packaging Tray
Paa / Case 208-BFQFP Tae Mahi 0°C ~ 70°C