AT49LH004-33TC-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT49LH004-33TC-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT49LH004-33TC-T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 4M PARALLEL 40TSOP
Ngā Rauemi: AT49LH004-33TC-T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT49LH004-33TC-T
Tau Wae AT49LH004-33TC-T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5365 pcs Pepa Raraunga AT49LH004-33TC-T.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 50µs Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Hangarau FLASH Pūrere Pūrere Whakarato 40-TSOP
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 40-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) Ētahi Ingoa AT49LH004-33TC SL383
AT49LH004-33TC SL383-ND
Tae Mahi 0°C ~ 85°C (TC) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 4Mb (512K x 8) Atanga Waehere Parallel
Hōputu Pūmahara FLASH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito FLASH Memory IC 4Mb (512K x 8) Parallel 33MHz 40-TSOP Whero Whero 33MHz