AT49LH004-33JC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT49LH004-33JC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT49LH004-33JC
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 4M PARALLEL 32PLCC
Ngā Rauemi: AT49LH004-33JC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT49LH004-33JC
Tau Wae AT49LH004-33JC Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4212 pcs Pepa Raraunga AT49LH004-33JC.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 50µs Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Hangarau FLASH Pūrere Pūrere Whakarato 32-PLCC
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 32-LCC (J-Lead) Tae Mahi 0°C ~ 85°C (TC)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 4Mb (512K x 8)
Atanga Waehere Parallel Hōputu Pūmahara FLASH
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito FLASH Memory IC 4Mb (512K x 8) Parallel 33MHz 32-PLCC
Whero Whero 33MHz Tau Wae Tuakiri AT49LH004