AT49LH004-33JX
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT49LH004-33JX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT49LH004-33JX
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 4M PARALLEL 32PLCC
Ngā Rauemi: AT49LH004-33JX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT49LH004-33JX
Tau Wae AT49LH004-33JX Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4312 pcs Pepa Raraunga AT49LH004-33JX.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 50µs Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Hangarau FLASH Pūrere Pūrere Whakarato 32-PLCC
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 32-LCC (J-Lead) Tae Mahi 0°C ~ 85°C (TC)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito FLASH Memory IC 4Mb (512K x 8) Parallel 33MHz 32-PLCC
Whero Whero 33MHz Tau Wae Tuakiri AT49LH004